BALKANLARIN EN GÜZEL, EN ŞİRİN KÖYÜ - KÖSELER KÖYÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm

3 posters

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Empty Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm

Mesaj tarafından kayıt Paz Mart 21, 2010 7:06 pm

Kırcaali belediye önü
Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm KIRCALI_04

Devlet tiyatrosu
Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm KIRCALI_02

Kırcaali Barajı

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Kircaali_04

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_Kircaali_08

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_Kircaali_07

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_STA47158

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_STA47159

Kırcaali Barajı Emona gemisi)
Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_Kircaali_06

Skuter Yarışları

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_vodno_ogledalo_14

Skuterler yarışa hazırlanıyor
Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_vodno_ogledalo_13

Kırcaali PARKI
Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Kircaali_01

Kurtuluş heykeli
Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Kircaali

Kırcaaliden bir Türk-vay arslan Dedem ya benim
Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_Kircaali_13

Gazi Kırca Ali'nin kabri

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Normal_Kircaali_kabri

Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61 Yaş : 58 Nereden : kırcaali İşiniz / Hobileriniz : serbez Humor : müzik Kayıt tarihi : 07/03/10 Rep : 0

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Empty Geri: Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm

Mesaj tarafından Selim Ptsi Mart 22, 2010 9:55 am

Güzel Paylaşımlar,
teşekkür ederiz, devamını bekleriz.
Selim
Selim
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1603 Yaş : 55 Nereden : İstanbul/G.O.Paşa İşiniz / Hobileriniz : Bilgisayar, İnternet Humor : köyüm Kayıt tarihi : 30/11/07 Rep : 8

https://koseler.yetkin-forum.com

Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm Empty Geri: Kırcaaliden bazı kareler-Memleketim ya Özledimm

Mesaj tarafından Sevdalı Salı Mart 23, 2010 6:01 pm

Memleketimi özledim biraz özlem gidermek iyi geldi payşalım çok güzel çok mersi....
Kabri bilmiyorum yeri nerde acaba????????

En son sevdalı tarafından Salı Mart 23, 2010 6:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sevdalı
Sevdalı
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1501 Yaş : 49 Nereden : İstanbul İşiniz / Hobileriniz : gezmek,kitap okumak,nette sorf,resim çekmek Humor : Gezmek,fotoğraf çekmek,kitap okumak... Kayıt tarihi : 04/12/07 Rep : 5

Mesaj tarafından Sevdalı Salı Mart 23, 2010 6:03 pm

''Yıldızlar da kayar'' şarkısı eşliğinde bakıyoruz fotoğraflara,bu da ayrı bir artı olmuş Smile SÜPER
Sevdalı
Sevdalı
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 1501 Yaş : 49 Nereden : İstanbul İşiniz / Hobileriniz : gezmek,kitap okumak,nette sorf,resim çekmek Humor : Gezmek,fotoğraf çekmek,kitap okumak... Kayıt tarihi : 04/12/07 Rep : 5

Mesaj tarafından kayıt Salı Mart 23, 2010 6:05 pm

sevdalı demiş ki:''Yıldızlar da kayar'' şarkısı eşliğinde bakıyoruz fotoğraflara,bu da ayrı bir artı olmuş Smile SÜPER

evet ya beğendinize sevindim bunlar başlangıc devamı da gelir inşallah
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 61 Yaş : 58 Nereden : kırcaali İşiniz / Hobileriniz : serbez Humor : müzik Kayıt tarihi : 07/03/10 Rep : 0

Mesaj tarafından Sevdalı Perş. Nis. 01, 2010 11:44 am

Kayıt bu sitede olman için illa ki Selim abiyle irtibatta olman gerekmiyor Smile
Selim agamın da dediği gibi isteyen katılır istemeyen kendi bilir,iyi forumlar diyorum bende herkesciklere flower
Sevdalı
Sevdalı
Moderatör
Moderatör