BALKANLARIN EN GÜZEL, EN ŞİRİN KÖYÜ - KÖSELER KÖYÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu soruların cevabı yokmuş!

Bu soruların cevabı yokmuş! Empty Bu soruların cevabı yokmuş!

Mesaj tarafından Selim Cuma Ara. 10, 2010 12:14 pm

Yapılan bir araştırma sonucunda dünyanın cevaplanamaz on sorusu belirlendi.
( www.ilginchaber.com )

Arama motoru Ask.com tarafından yapılan araştırma sonucunda, cevaplanamaz soruların 'ilk onu' ortaya konuldu. Basit bir cevabı olmayan ilk on sorunun belirlendiği araştırma, arama motoruna geçen on yılda gelen bir milyardan fazla soru temel alınarak gerçekleştirildi.

Ask.com, ayda yaklaşık 16 milyon soruyu cevaplıyor, bazı sorulara cevap bulunamadığını itiraf ediyor. Araştırmaya göre en cevap verilemez soru, "Hayatın anlamı nedir?" Bunu "Tanrı var mı?" sorusu takip ediyor.

İlk ona giren 'cevaplanamaz' soruların hepsi çok anlamlı değil. Sözgelimi milyonlarca kişi The Sopranos dizisinin baş karakteri Tony Soprano'ya finalin ardından ne olduğunu merak etmiş.

İşte son on yılda sorulmuş cevaplanamaz soruların ilk onu:

1. Hayatın anlamı nedir? (Yarın ölecekmiş gibi, bugünü yaşamak)
2. Tanrı var mı? (bu soruya cevap vermeyenler salak herhalde...) (elbetteki var, yoksa biz niye burada olurduk)
3. Sarışınlar daha mı çok eğlenir? (Beni ilgilendirmiyor)
4. Kilo vermenin en iyi yolu nedir? (az az sık sık yemek, bol su içmek, organik gıda almak)
5. Uzayda hayat var mı? (Neden olmasın, biz nerede yaşıyoruz?)
6. Dünyanın en ünlü kişisi kim? (Tabiki Ben)
7. Aşk nedir? (İnsanın kendini kaybettiği durumdur.)
8. Mutluluğun sırrı nedir? (bir söz var, "abidin sen mutluluğun resmini çizebildin mi?)
9. Tony Soprano öldü mü? (Doğmuşmuydu)
10. Ne kadar yaşayacağım? (ne zamana kadar yaşayacağım değil, nasıl yaşayacağım önemli)

Yukarıdaki 10 soruya cevabımı yanlarına siyah olarak belirttim.
Hadi bakalım sizlerden de bekliyoruz...
Selim
Selim
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 1603 Yaş : 55 Nereden : İstanbul/G.O.Paşa İşiniz / Hobileriniz : Bilgisayar, İnternet Humor : köyüm Kayıt tarihi : 30/11/07 Rep : 8

https://koseler.yetkin-forum.com